Wij helpen u uw WKO-systeem beter te laten presteren

jul 19, 2021

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. Nieuws
  4.  → Wij helpen u uw WKO-systeem beter te laten presteren

Het Gebruikersplatform Bodemenergie ontwikkelde de WKO-scan om handvatten te bieden om uw systeem beter te laten presteren. De WKO-scan is niet alleen bedoeld voor bestaande systemen, maar is ook een zeer nuttige dienst voor nog te realiseren systemen, om eventuele problemen bij de werking te kunnen voorzien en voorkomen. Het Gebruikersplatform zet graag haar jarenlange ervaring en expertise in, om haar leden hierbij te ondersteunen.  

Hoe werkt het?

Een expert voert de scan uit. In een rapport adviseert hij waarmee men de werking van het bodemenergiesysteem kan optimaliseren. Hierdoor:

(1) Realiseert u lager energieverbruik
(2) Voldoet u aan vergunningseisen van de provincie
(3) Voorkomt u onnodige kosten

De resultaten van de tot nu toe uitgevoerde scans zijn zeer positief: zowel op het vlak van het gerealiseerde klimaat, de kosten en de efficiëntie van de systemen zijn duidelijke verbeteringen te zien.

Bent u geïnteresseerd in het laten uitvoeren van een WKO-scan?
Kijk hier voor de voorwaarden en vraag ‘m aan.