Provincie Gelderland ontwikkelt eigen tool voor gebruik van de ondergrond

mrt 15, 2023

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. branchevereniging
  4.  → Provincie Gelderland ontwikkelt eigen tool voor gebruik van de ondergrond

Naar aanleiding van vragen tijdens het webinar van november 2022, heeft de provincie Gelderland een eigen tool ontwikkeld voor het inzichtelijk maken van het gebruik van de ondergrond in de provincie. Hiermee willen zij voorzien in de vraag om informatie die bevoegde gezagen vaak krijgen, in verband met interferentie en beschikbaarheid. Deze tool is helaas nog niet helemaal compleet, omdat de input van gegevens in het LGR (Landelijk Grondwater Register) een achterstand heeft. De provincie werkt hard om in ieder geval de vergunning gegevens vanaf 2018 ook toe te voegen aan deze tool.

Probeer het programma vooral uit! U kunt de tool vinden op het Geoportaal van de provincie Gelderland.

Vragen, opmerkingen en suggesties over de tool zijn van harte welkom. U kunt uw feedback kenbaar maken door een mail te sturen aan de Juridische Werkgroep via juridisch@bodemenergie.nl, zodat wij dit kunnen verzamelen voor de provincie.

Alvast hartelijk dank, mede namens Dirk Jan Velderman, coördinator Vergunningverlening provincie Gelderland,