Nieuw: E-learning Basiskennis Bodemenergie

aug 7, 2023

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. bodemenergie
  4.  → Nieuw: E-learning Basiskennis Bodemenergie

Op de Bodembreed Academie is er een nieuwe e-learning beschikbaar over bodemenergie. De module is opgezet voor iedereen die voor het eerst in aanraking komt met bodemenergie en biedt een eerste verkenning van wat bodemenergie precies inhoudt en hoe dit verschilt van geothermie. Leer meer over de verschillende soorten bodemenergie, ontdek de diverse toepassingsmogelijkheden en raak vertrouwd met de vakterminologie.

Een van de belangrijkste speerpunten van Branchevereniging Bodemenergie is kennis ontwikkelen en delen. Deze e-learning, die tot stand is gekomen in samenwerking met de branchevereniging, biedt een solide basis voor iedereen die geïnteresseerd is in duurzame energieoplossingen. Toegang tot de e-learning module Basiskennis Bodemenergie is gratis en biedt een mooie basis om vervolgens de professionele Basiscursus Vakmanschap Bodemenergie te volgen.

Ga dus snel naar Bodembreed Academie en bekijk de e-learningmodule Basiskennis Bodemenergie!