Branchevereniging Bodemenergie behartigt de belangen van de bodemenergiebranche

mei 31, 2021

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. Nieuws
  4.  → Branchevereniging Bodemenergie behartigt de belangen van de bodemenergiebranche

Branchevereniging Bodemenergie behartigt de collectieve belangen van haar leden met betrekking tot het ontwerpen, bouwen, installeren, beheren en exploiteren van bodemenergiesystemen in brede zin. Zo hebben wij daadwerkelijk invloed waar dat nodig is en brengen wij onze leden als eerste op de hoogte van de relevante ontwikkelingen op technologisch, economisch en juridisch gebied. Ook met betrekking tot ontwikkelingen van wet- en regelgeving informeren wij onze leden in een vroeg stadium.

De leden van onze branchevereniging zijn ondernemers in de duurzame energiesector bodemenergie. Alle bedrijven die actief zijn in deze sector kunnen lid worden van de branchevereniging, ook als alleen een deel van de bedrijfsactiviteiten zich in deze sector bevinden.

Wilt u ook inspraak hebben ten behoeve van de lobby voor uw branche? Word dan óók lid van Branchevereniging Bodemenergie.

Kijk hier voor de voordelen die het lidmaatschap van Branchevereniging Bodemenergie u biedt en hoe u lid kunt worden.

Lid worden