Leren van casussen uit de praktijk

sep 13, 2021

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. Nieuws
  4.  → Leren van casussen uit de praktijk

Het delen van kennis over het gebruik van bodemenergie en WKO-systemen is één van de belangrijkste speerpunten van het Gebruikersplatform Bodemenergie. Dit doen wij onder andere door het organiseren van webinars en evenementen en het online delen van praktijkkennis.

Op onze website treft u daarom een selectie aan van artikelen en interviews met verschillende eindgebruikers over het gebruik en de optimalisatie van WKO-systemen, uit de praktijk. Doel is om elkaar te inspireren en van elkaar te leren!

Een greep uit de geïnterviewden: Björn Kouwenhoven van NS Stations, Ben de Ru en Stefan Mol van Waternet, Adri Meijdam van a.s.r., Marcel Maas van Miele, Ivo Everts van ATES Control en Hans Fassbender van cultureel centrum ’t Spectrum. Stuk voor stuk inspirerende verhalen van dito vakmensen. Via het menu Kennisoverdracht van de website van het Gebruikersplatform kunt u de interviews teruglezen.

Wij wensen u veel leesplezier!