Korte terugblik European Geothermal Congress 2022

nov 25, 2022

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. Nieuws
  4.  → Korte terugblik European Geothermal Congress 2022

In oktober was het 3-jaarlijkse European Geothermal Congress. Naast internationale onderzoekers waren ook bijdragen van verschillende leden van Branchevereniging Bodemenergie, waaronder projecten waar onze branchevereniging aan heeft bijgedragen. 

Wilt u een beetje meeproeven van de laatste ontwikkelingen, bekijk dan hier welke bijdragen er zijn geweest. Ook kun je hier de abstracts en conference papers downloaden.

EGC wordt georganiseerd door EGEC (European Geothermal Energy Council) waar Branchevereniging Bodemenergie ook lid van is. Internationaal wordt er onder ‘geothermal’ alle technieken verstaan die warmte uitwisselen met de bodem, dus niet alleen geothermie maar ook open en gesloten bodemenergie.