Indiening abstracts voor het World Geothermal Congress is geopend

feb 10, 2022

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. Nieuws
  4.  → Indiening abstracts voor het World Geothermal Congress is geopend

Het duurt nog even voordat het World Geothermal Congress 2023 (WGC2023) plaatsvindt. Dit congres zal worden gehouden in Peking, China van 17 tot 21 april 2023. De indiening van abstracts is echter al geopend.

U kunt deze aanleveren via de website van de WGC2023. De organisatie nodigt u uit abstracts in te dienen over diverse onderwerpen zoals markten, R&D, technologie en innovatie, duurzaamheid, financiën, steden, beleid en regelgeving, enz. De uiterste aanleverdatum hiervoor is 31 maart 2022.

Om abstracts te kunnen indienen, dient u zich te registreren op de WGC2023-website. In het abstracts verwerkingssysteem kunt u met dezelfde gebruikersnaam en hetzelfde wachtwoord abstracts indienen. De auteur die de voorlopige beoordeling doorstaat, ontvangt automatisch een e-mail voor het voorbereiden van papers om deze in hetzelfde systeem in te dienen.