Bezoek het Gebruikersplatform Bodemenergie op Vakbeurs Energie

sep 29, 2021

  1. Bodemenergie
  2.  → 
  3. gebruikersplatform
  4.  → Bezoek het Gebruikersplatform Bodemenergie op Vakbeurs Energie

Van 12 tot en met 14 oktober kunnen bestaande relaties maar ook potentiële leden en geïnteresseerden op bezoek bij het Gebruikersplatform Bodemenergie tijdens de Vakbeurs Energie. Voorzitter Dick Westgeest ontvangt alle geïnteresseerden in onze gezamenlijke stand met de PHOE, hal 3, standnummer F020. Bovendien verzorgen vertegenwoordigers van het gebruikersplatform op 13 oktober een presentatie met ervaringen en praktijkinformatie uit boeiende voorbeeldprojecten.

Heeft u vragen over de toepassing van bodemenergie, wilt u weten wat het lidmaatschap voor u kan betekenen, of bent u nieuwsgierig naar de toepassing van de WKO-scan voor uw bodemenergiesysteem? Kom dan naar de stand van PHOE en spreek de vertegenwoordigers van Gebruikersplatform Bodenenergie aan. Tijdens de beurs in de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch nemen de voorzitter en enkele ervaren eindgebruikers graag de tijd om hierover in gesprek te gaan.

Tot 11 oktober kunt u online op de site van de beurs een gratis toegangsbewijs aanvragen.